fbpx
Přeskočit na obsah

Portfolio

ZAŠKATULKOVAT NÁS NEBO DÁT NÁM NĚJAKOU NÁLEPKU JDE JEN VELMI Z TĚŽKA. KDYŽ SE NÁS TOTIŽ NĚKDO ZEPTÁ: „JAKÉ JE VAŠE ZAMĚSTNÁNÍ?“, TAK MU MŮŽEME PŘEDLOŽIT CELÝ SEZNAM VĚCÍ, CO DĚLÁME A JAKÉ MÁME DOVEDNOSTI. KAŽDOU CHVÍLI JSME TOTIŽ NĚkdo jiný. JEDNOU FOTOGRAF, JEDNOU PODNIKATEL, JEDNOU UČITELKA, ATD. JEDINÉ CO O SOBĚ MŮŽEME ŘÍCT A BUDE TO PLATIT POŘÁD JE, ŽE JSME FREELANCEŘI NEBO ŽE JSME NA VOLNÉ NOZE. ALE TO VÁM ASI MOC NENAPOVÍ. TAKŽE SE VÁM TEď POKUSÍME TROCHU VÍCE POPSAT, CO vlastně DĚLÁme.


střihu a natáčení se fífa začal věnovat už na gymnáziu od roku 2010. následně šel studovat střih na vyšší odbornou školu filmovou do písku, kterou úspěšně absolvoval. má zkušenosti s tvorbou krátkých filmů a dokumentů, aftermovies, svatebních videí, videopozvánek, maturitních klipů, videoklipů, travel videí, firemních videí, propagačních videí, dronových videí, atd….

poslední dobou ho hodně baví tvorba krátkých videí pro sociální sítě.

pokud máš zájem o natočení videa, tak přejdi do kontaktů a napiš nám 🙂


fífa fotografuje prakticky od roku 2015, kdy začal studovat na filmové škole v písku. nejraději se věnuje krajinářské fotografii, ale dokáže vytvořit i produktové a propagační fotky, portréty, atd.

má zkušenosti i s lehkou grafikou, tvorbou plakátů, loga a celkově budování brandu.


K józe si adél našla cestu na islandu v roce 2016 a postupně se přes různé intenzivní praxe rozhodla od roku 2020 předávat tuto filozofii dál a nyní vede pravidelné lekce na rakovnicku.

Zabývá se převážně hatha jógou, ale miluje také Yin či Vinyasa jógu. Učí též těhotenskou jógu a ve svých službách nabízí jak skupinové lekce, tak individuální praxi.

pokud by byl zájem zúčastnit se některé z adél lekcí, tak ji napište adél na mail, který nalezneš v kontaktech. 🙂


distribuce vodních ionizátorů nám odstartovala život na volné noze, takže je to srdcová záležitost.

tyto kvalitní japonské mašinky nejen šetří přírodu, ale také blahodárně prospívají vašemu zdraví. 🙂

Ať už vás zajímá kvalitní úprava vody a chtěli byste se dozvědět, co to vlastně ten vodní ionizátor je, tak mrkněte na odkazy níže:

https://www.youtube.com/watch?v=uMva-Xi67ZY&t=0s

koho by zajímala samotná distribuce těchto přístrojů a cokoliv kolem podnikání a informací s tím spojené, tako nás kontaktuj a my ti řekneme více 🙂


Práce s dětmi je pro adél téma již pěkných pár let. Adél vystudovala Peďák a od té doby děti víceméně neopustili její život.

Začalo to trénováním dětí v závodním aerobiku, pokračovalo to prací ve školce (české i anglické) a momentálně se věnuje organizaci letních příměstských kempů či jednodenních tvořivých akcí pro děti 🙂


Výuka angličtiny u adél započala v anglické školce, kde působila v roce 2018/2019, tam se zrodila myšlenka anglických kempů a tím i rozšiřování znalostí angličtiny u dětí.

Adél poskytuje i soukromé lekce angličtiny pro všechny věkové kategorie.

absolovala kurz Helen doron english a Od roku 2020 působí jako lektorka ve výukovém centru v rakovníku.


jsme součástí výukové platformy, která vás pomocí videí a živých callů dokáže naučit, jak si vydělávat obchodováním měnových párů, indexů, binárních opcí a kryptoměn. a to vše z domova přes váš telefon a počítač. zní to složitě, ale realita je mnohem jednodušší. platforma má zároveň vlastní aplikace, kam vám chodí signály od zkušených obchodníků, kdy a co byste měli nakoupit. během chvilky jste tak schopni si vydělat nemalé částky. a když se do toho budete chtít vrhnout naplno, tak se tak lze živit na full time 🙂


už od roku 2018 se věnujeme sociální síti instagram a tomu jak funguje jako pracovní nástroj. víme jak si vybudovat základnu sledujících, jak vytvořit dobře vypadající příspěvky nebo jak natočit úspěšné reels video. umíme tvořit na instagramu, facebooku, tiktoku a youtube.

PRODEJ RYPADEL

DISTRIBUCE IONIZÁTORŮ

VÝUKA ANGLIČTINY

CESTOVATELSKÝ PROFIL


během budování několika značek jsme získali mnoho zkušeností, co se marketingu týče. naše know how dokážeme využít v praxi při budování vaší značky nebo ti můžeme poskytnout poradenství v marketingu, abys mohl růst a získal nové zákazníky.

ať už se jedná o reklamu na Instagramu, facebooku, seznamu nebo googlu, tvorba banerů a plakátů, tak se vším máme zkušennosti. pokud chceš růst organicky, tak i v tomhle ti poradíme.


během našeho působení na sociálních sítí jsme si vybudovali základnu sledujících, díky které nám začali chodit spolupráce. z počátku jsme fungovali formou barteru, ale jelikož bereme spolupráce zodpovědně a věnujeme tvorbě příspěvků spousty času, tak jsme si začali říkat i o finanční odměnu.

na našem instagramu @just_trippers máme přes 22 tisíc sledujících a naše reels videa zde dosahují sta tisíce shlednutí. zaměřujeme se zde na cestování, zábavu a celkově ukazujeme náš život.

na tiktoku máme přibližně 10 tisíc sledujících a prezentujeme se zde spíše zábavnou formou.

Adél má instagram a youtube kanál, kde sděluje ostatním rady a tipy kolem mateřství a těhotenství. najdete jí jako just adelie .

máte zájem o spolupráci? dejte nám vědět na náš email a třeba se na něčem domluvíme 🙂