fbpx
Přeskočit na obsah

DIGITÁLNÍ NOMÁDTSTVÍ

JAK JSME SE DOSTALI K ONLINE PODNIKÁNÍ?  

Když nás poprvé napadla myšlenka online podnikání, byla především zapříčiněna touhou po cestování. Hledali jsme cestu, jak začít žít život víc po našem, než podle někoho jiného. A už nás nebavilo chvilku někde pracovat, pak cestovat, zase pracovat a pak zase cestovat… Jednoho dne se nám dostal do rukou online kurz, který nás měl naučit jak se stát prodejci na Amazonu. Se vší chutí jsme se do toho pustili a doufali, že to je to, co nám dá tu vysněnou svobodu. Čím více jsme viděli jak to celé funguje, tím více jsme cítili, že to není v souladu s naší životní filozofií. Začali jsme se tedy více otevírat tomu, co nám Vesmír přinese. 

 

“Adél mi jednou řekla: Víš já věřím, že se nám do cesty jednou dostane něco, co bude v naprostém souladu s životním prostředím a s námi, bude to mít pozitivní dopad ve všech směrech, nebude tam téměř žádná byrokracie jako na Amazonu a budeme oba naprosto nadšení z toho, že můžeme takovou práci mít! – Jak řekla tak se i stalo. (občas si myslím, že je čarodějnice haha)” Filip 

 

A teď to přijde! V únoru 2019 jsme žádali o víza na Nový Zéland a na(ne)štěstí je Fífa nedostal. Zéland byl Adél sen už několik let, tak si umíte představit ty potoky slz… Z původního odjezdu v srpnu tedy rázem sešlo a my jsme museli začít vymýšlet plán B! V červnu 2019 tak Fífa odjel na pánský roadtrip po USA a Adél se vydala dobrovolničit na na Kostariku, což nám bylo osudové! 🙂 

 

“Džungle ve které jsem žila, byla jeden z nejkrásnější zážitků mého života a kromě dechberoucí přírody jsem měla možnost poznat naprosto úžasné lidi doslova z celého světa, mezi nimiž byla i Lauren se kterou jsme se staly blízké kamarádky” Adél

Paradoxně až po návratu z Kostariky si začala Adél všímat příspěvků na Instagramu, které Lauren sdílela na svém profilu o jejím online podnikání. No a tento moment bychom s radostí označili, za jeden ze zásadních a nejlepších, který nám obrátil život vzhůru nohama! A tím to celé začalo! 🙂 Nejsme ale zrovna z těch, kteří by se do věcí vrhali bezmyšlenkovitě (čti Adél ano, Fífa ne) a tak jsme si důkladně nechali vše projít hlavou. Respektive byli jsme rozhodnutí udělat další krok z komfortní zóny, ale tentokrát jsme chtěli být opatrnější, než při našem prvním pokusu. Výsledky ostatních mluvili za vše! 

„Vesmír nám dost jasně ukazoval, který ten směr je správný. OK jdeme do toho!“ 

No a jak si vedeme? Hned v prvním týdnu jsme udělali náš první prodej! V současné době nás naše práce živí na 100 a my tak můžeme už do konce našeho života jen cestovat, trávit čas spolu a s našimi blízkými a vymýšlet nové projekty! MILUJEM TO! A děkujeme Vesmíru každý den, za tu neuvěřitelnou příležitost. 

Retreat na Havaji, Říjen 2019

Co byste dělali s naprostou časovou a finanční svobodou a kdyby jste mohli pracovat odkudkoli na světě?

Představte si, jak se v pondělí ráno probudíte a začnete pracovní týden přesně podle vašich představ. Kde žijete? Jak následující dny strávíte? A s kým? Užíváte si slunce na pláži s nohama zabořenýma v teplém písku, když pracujete na notebooku? Plníte nákupní košík bio potravinami bez toho, aniž byste se vůbec koukali na cenu? Koupili jste si právě letenku do vysněné země na příští týden protože prostě můžete? Trávíte každou minutu se svými dětmi a rodinou čistě proto, protože už nemusíte plýtvat svým časem v práci, která vás nenaplňuje?

Váš vysněný život už nemusíte žít pouze ve svých představách!

O kousek níže je vaše pozvánka, která, pokud se ji rozhodnete přijmout, může být vaší vstupenkou ke splněným snům. Pracovat online na plný úvazek je něco jako zámek na číselný kód. Ověřený systém. Otázka ‘jak’ už nemusí být to, co vás drží zpět. Když zkombinujete ty správné vědomosti a nástroje s komunitou lidí na stejné vlně, kteří vám ukážou vše krok po kroku, stane se zázrak! A to je přesně to, co vám můžeme nabídnout my!
Pokud jste člověk co je odhodlaný splnit si své sny, nebojí se pro ně pracovat a jste ochotni vystoupit ze své komfortní zóny, potom rozhodně budete v tom co děláme my úspěšní!

Co můžete ztratit? Nemá cenu nad vším příliš přemýšlet. Správné místo a čas je TADY a TEĎ.

Následující video ti může změnit život. Dovolíš to? 

Tak! Právě jsme vám představili produkt, který mění životy a zdraví, společně s jedinečným kompenzační plánem. Teď přichází ale otázka, jak to celé funguje?

Spojením

VODY

té nejzákladnější lidské nutnosti.

UDRŽITELNOSTI

snižování zátěže planety plastem a spotřeby chemických přípravků.

PODNIKÁNÍ

které dává smysl a umožní vám žít vysněný život.

KOMUNITY

přinášející příval motivace, nekončící kreativity, ty nejlepší byznys partnery a přátelství!

Naším cílem je šířit udržitelnost, kvalitní vodu a finanční svobodu prostřednictvím tohoto online podnikání po celém světě. A to nejlepší?

Vše od skladování zásob až po stížnosti či reklamace, je řešeno přímo společností Enagic, takže se nemusíte starat o nákup obrovského množství produktů a mít toho plnou garáž 😀

Jediné, na co se zaměříte, je:

Marketing
Odesílání objednávkových formulářů
Podpora vašeho týmu

MILUJEME ROZMANITOST & MOŽNOST VOLBY

Je jen na vás, zda se cítíte více jako DISTRIBUTOR (propagace vody a přístrojů Enagic), nebo spíš jako MENTOR (vytváření a podpora vlastního týmu, propagace podnikání a vytváření celoživotního pasivního příjmu) a nebo OBOJÍ.

A co si tedy představit pod pojmem PROPAGACE?

Online marketing (IG, FB, Pinterest, Google, organické reklamy, placené reklamy a cokoliv dalšího vás napadne). Ukážeme vám, jak pomocí placených reklam (za pár korun) na vašich oblíbených sociálních sítích oslovit dokonalého zákazníka nebo člena do týmu. Učíme také organický marketing prostřednictvím vašeho profilu… možnosti jsou
neomezené!

Offline marketing (osobní schůzky, propagace na akcích). Tento druh propagace zabere sice trochu více času, ale my ho máme moc rádi, jelikož si člověk může vytvořit bližší vztah s klientem, a tudíž je v tom mnohem větší důvěra.

Kdo bude investovat do Kangen ionizátoru?

Naprosto KAŽDÝ může být naším potencionálním klientem!
Na světě je sedm miliard lidí a všichni do jednoho potřebují a pijí vodu! Máme příležitost tuto myšlenku kdykoli akdekoli šířit! A my vám poradíme, jak to udělat tím nejlepším možným způsobem.

Zaměřujeme se na 2 hlavní kategorie:

Lidé či společnosti, které se zajímají především o přístroje Enagic a jejich benefity (restaurace, kavárny, jógová studia, nemocnice, čajovny, lodě a seznam je doslova nekonečný).

Druhou kategorií jsou lidé, kteří kromě kvalitní vody touží po životní svobodě s neomezeným příjmem. Tito lidé neinvestují pouze do svého zdraví, ale investují do své budoucnosti a budoucnosti svých rodin.

Toto je jedna z mála obchodních příležitostí, do kterých INVESTUJETE JEN JEDNOU ZA ŽIVOT a jakmile se vaše investice splatí, z vašich prodejů získáváte 100% zisk až do konce vašeho života!

Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, abyste byli v tomto podnikání úspěšní.

Potřebujete:
• Počáteční investici do produktu, který změní vaše zdraví a život navždy
• Čas a energii k provedení jasných kroků k úspěchu, které pro vás stanovíme
• Ochotu učit se novým dovednostem a vystoupit z komfortní zóny
• Odhodlání a píli k vytvoření života vašich snů

Jsme opravdová komunita! Pomůžeme vám používat sociální sítě, nastavovat reklamy nebo komunikovat s potenciálními novými členy týmu / klienty. V naší online tréninkové platformě najdete vše, co potřebujete krok po koku vědět k úspěšnému startu a provozu vašeho vlastního online podnikání. Jsme tu vždy pro vás a jsme připraveni vám pomoci!
Pokud jste jako my, pravděpodobně si říkáte, že tohle je ta příležitost, kterou jste hledali, že tohle je to ,,ONO“, které vám umožní začít žít svůj vysněný život – máme radost, že vás můžeme podpořit a být součástí vaší cesty.

Vítejte v More Than Water!